GTA Real - Podmínky používání

Pravidla server, teamspeaku, forum

Moderátor: MATYES

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pepe
Administrátor fóra
Příspěvky: 24
Registrován: 09 čer 2017, 21:08
Bydliště: Plzeň
Roleplay jmeno: Joseph_Smith
Kontaktovat uživatele:

GTA Real - Podmínky používání

Příspěvek od Pepe » 14 srp 2017, 19:36

Podmínky používání
GTA Real (dále jen provozovatel)


- Provozovatel serveru nezodpovídá za obsah fotogalerií či jiných informací přidaných (vložených) uživateli na server. Uživatel se zavazuje, že informace vložené na server budou odpovídat platným zákonům České republiky. Pro vyloučení všech pochybností se uvádí, že uživatelé mohou na server vkládat pouze takové informace, která jsou jejich vlastním výtvorem, popř. které jsou výtvorem třetí osoby, od níž má uživatel výslovný písemný a doložitelný souhlas k užití informací tímto způsobem. Informace se může týkat, resp. může zachycovat pouze daného uživatele, popř. též třetí osoby, které s tím vyslovily jednoznačný souhlas. Na server mohou být vkládány pouze takové informace, které svým obsahem či formou nejsou v rozporu se zákonem, dobrými mravy či oprávněnými zájmy provozovatele a dalších subjektů na provozování serveru případně zúčastněných. Provozovatel si proto zejména vyhrazuje právo zabránit, aby byly na server vkládány takové informace, které obsahují prvky pornografie, rasismu, násilí, prvky ohrožující mravnost, díla nekalosoutěžní, díla v rozporu s právy duševního vlastnictví, díla propagující či jinak znázorňující různé psychotropní a omamné látky, atp. Provozovatel není jakkoli povinen zdůvodňovat svoje rozhodnutí či odpovídat v této souvislosti na dotazy.

- Uživatel nemá právo využít služby serveru k nezákonné činnosti. Provozovatel se tímto distancuje od jakékoli odpovědnosti za galerie či jakékoliv informace přidané na server uživatelem.
Fotografie v Galerii nijak neautorizujeme a necenzurujeme. Každý, kdo vloží nějaký obsah, by měl dodržovat nejenom všeobecné podmínky, ale také dobré mravy a zákony. Zodpovědnost nese každý sám.

- Provozovatel serveru nenese žádnou odpovědnost za škody, které by uživateli, nebo třetím osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku, nebo v souvislosti s využíváním služeb serveru. Neodpovídá za škody, které by uživatelům, nebo třetím osobám vznikly v důsledku nemožnosti využívání služeb serveru, nebo v přímé či nepřímé souvislosti s touto skutečností. Provozovatel také neodpovídá za technické problémy při přenosu dat elektronickými prostředky.
V případě, že nastanou nějaké technické problémy, nebo vám vznikne v rámci Galerie nějaká škoda, nebo újma, neneseme za to žádnou právní zodpovědnost, i když by nám to samozřejmě bylo velice líto.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host